Смолінський ДНЗ № 3 «Ромашка»

Навчальний процес

Навчаємо малюків  творчості через сендплей.

В Смолінському дошкільному навчальному закладі №3 «Ромашка» в групі №6 відбулося інтегроване заняття «Намистинка для Мурчика»

.

Родзинкою заняття, яке провела вихователь Толкач Т.Є., було  використання інноваційної технології сендплей.

Робота на занятті відбувалася у формі гри, але при цьому вихователь зберегла елементи пізнавального і навчального спілкування.

Діти отримали емоції радості, долали труднощі, досліджували, експериментували граючись з піском. Готуючись до заняття в тісній співпраці працюють вихователь та практичний  психолог.

Новини лютого

«Використання мнемотехнічних вправ з молодшими дошкільниками» -це тема заняття, яке відбулося 11 лютого в ДНЗ «Ромашка» в ІІ молодшій групі №13.  Для вихователя Шевченко Н.А. пріоритетним стало питання залучити до роботи всі аналізатори дитини: зоровий, слуховий, тактильний, нюховий, смаковий. Наталія Анатоліївна вчила дітей бачити певний образ на уявному екрані, чути притаманний йому звук, відтворювати в пам’яті відчуття дотику. Заняття побудувала  на простому принципі: уява + позитивні емоції. До дітей в гості завітав Сніговик, з ним діти подорожували до лісу, виконували завдання.

Використання мнемотехнічних вправ розвиває асоціативно-образну пам’ять дітей, спостережливість,творчі можливості, спонукає до мовленнєвої активності, мову, дозволяє скоротити час навчання.

З метою розвитку творчості у дітей в Смолінському ДНЗ №3 відбувся колективний перегляд заняття з малювання за темою: «Формування колористичної культури дошкільників». Вихователь Коваленко А.М вчила дітей орієнтуватися в колірному багатстві, розуміти і відчути значення кольору, використовувати отриманні знання та вміння в малюнку.